Dārgie draugi!

Priecīgās ziņas – mēs esam noorganizējuši nākamo bērnu grupu no Ukrainas. 15 bērni, cietuši no kara darbībām Ukrainā, atbrauks Latvijā uz vienu mēnesi sociālai rehabilitācijai. Katram bērnam ir savs stāsts un sava sāpe...Ukrainas berni

Ka arī pagājušās reizēs, Ukrainas bērni dzīvos Latvijas ģimenēs, kuras ir atvērušās savu sirdi un savas mājas, lai uzņemtu bērnus, ka savējus. Visas ģimenes jau iepazinās ar gaidītiem viesiem un kopā ar savējiem bērniem ar nepacietību gaida ciemiņus.

Mēs esam sagatavojuši interesantu un radošu programmu, kurā bērni varēs iepazīties ar Latvijas kultūru un vēsturi, ka arī piedalīties izzinošos pasākumos. Daudz brauksim pie Latvijas dabas, kontaktēsimies ar dzīvniekiem – gan Latvijā mītošiem, gan eksotiskiem. Esmu pārliecināta, ka katrs bērns pavadīs Latvijā neaizmirstamo mēnesi, saņems lielu atbalstu, pozitīvas emocijas un iedvesmu, lai turpinātu savu nevieglu dzīves ceļu.

Kamēr bērni viesosies Latvijā, mūsu partneri Ukrainā palīdzēs viņu ģimenēm pielāgoties jauniem apstākļiem, atrast sev jauno dzīves vietu un darbu.
Paldies Jums visiem, dārgie, par patiesu vēlmi atbalstīt tos, kuri nevar sevi aizsargāt paši. Paldies ģimenēm un visiem partneriem!

Sekojiet mums līdz facebookā, lai būtu kopā ar mums un Ukrainas bērniem šo mēnesī.

Nākamo bērnu grupu plānojam pieņemt augustā – ja Jums ir vēlme un iespēja uzņemt vienu vai vairākus bērnus, lūdzu uzrakstiet man uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Būsim pateicīgi par jebkādu finansiālo atbalstu projektam "No ģimenes līdz ģimenei".

Rekvizīti ziedojumiem:
Biedrība “Alianse Latvija bez bāreņiem”
Reģ. Nr. 40008233980
Konta Nr. LV84HABA0551039714573